Oficiálna stránka veteránov alpského lyžovania
Výsledky podujatí
Kalendár
august 2022
Po Ut St Št Pi So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
videocom logo-microgate logo_sportiming liski

Výsledky

Výsledky z podujatí

Konečné poradie Slovenského pohára Masters a Open 2022

Pohár zväzu slovenského lyžovania Masters a Open 2022
Konečné výsledky jednotlivcov
Por Meno Rok Klub Počet SL OS Zap Sum Odstup Um
Masters C 9 – počet: 1
Klasifikovaný
1. MATUSKOVA Zuzana 1950 SKI CLUB VRÁTNA 6/5 400 80 480 480 0 4
Masters C 8 – počet: 1
Klasifikovaný
1. BLAHUTOVA Anna 1954 KAL Jasná 8/8 580 180 760 760 0 5
Masters C 6 – počet: 3
Klasifikovaný
1. GARDOSOVA Zuzana 1966 MB SKI CLUB ŽILINA 8/8 380 360 740 740 0 5
2. HUSKOVA Daniela 1965 OZ Plesnivec 7/7 240 305 545 545 195 11
3. JAGERCIKOVA Jana 1964 LO HST POLOMKA-BUČNÍK 8/8 390 100 490 490 250 17
Masters C 5 – počet: 1
Klasifikovaný
1. ŠNIRCOVÁ Zuzana 1970 OZ Plesnivec 7/7 300 320 620 620 0 9
Masters C 3 – počet: 1
Klasifikovaný
1. GRYGEROVA Daniela 1978 ASC Bratislava 6/6 300 300 600 600 0 5
Masters C 2 – počet: 1
Klasifikovaný
1. KUBEKOVA Darina 1983 1. SKI MASTERS CLUB 6/6 400 200 600 600 0 3
Masters B 12 – počet: 1
Klasifikovaný
1. DOLNÍK František 1933 ŠK ZP PEGAS REMATA 8/8 400 400 800 800 0 7
Masters B 11 – počet: 1
Klasifikovaný
1. HOFBAUER Milan 1941 Ski Klub Senior Zvolen 11/10 600 400 900 1000 0 7
Masters B 10 – počet: 3
Klasifikovaný
1. DRZEWIECKY Jaroslav 1945 TJ VYSOKÉ TATRY 10/10 440 380 760 820 0 13
2. SUPALA Miroslav 1944 LZ Liptova 9/8 340 300 640 640 120 11
3. ZGODAVA Stefan 1946 TJ VYSOKÉ TATRY 8/8 440 170 610 610 150 9
Masters B 9 – počet: 2
Klasifikovaný
1. CHMELIK Martin 1948 ŠKB LYŽIARIK 8/8 190 400 590 590 0 8
2. HELLEBRANDT Igor 1947 AC UNIZA ŽILINA 6/5 380 80 460 460 130 5
Masters B 8 – počet: 4
Klasifikovaný
1. DANIS Emil 1953 1. SKI MASTERS CLUB 10/9 360 416 776 776 0 10
2. ZILINCIK Juraj 1952 Kl Oravy 8/8 250 289 539 539 237 15
3. JAC Daniel 1952 TJ VYSOKÉ TATRY 9/7 140 178 318 318 458 25
4. ABAFFY Robert 1955 1. SKI MASTERS CLUB 6/6 184 65 249 249 527 11
Masters B 7 – počet: 5
Klasifikovaný
1. DIBDIAK Jozef 1957 KL ORAVY 11/11 480 440 760 920 0 15
2. MELICH Jaroslav 1959 ŠK UNI KOŠICE 11/11 500 296 720 796 40 15
3. BOBCEK Leonard 1958 TJ ZVL DOLNÝ KUBÍN 9/7 146 235 381 381 379 14
4. JAGERCIK Marian 1960 LO HST POLOMKA-BUČNÍK 8/7 224 64 288 288 472 23
5. STRKOLEC Dusan 1958 ŠK UNI KOŠICE 6/6 202 74 276 276 484 15
Masters A 6 – počet: 4
Klasifikovaný
1. KRASULA Pavel 1962 TJ VYSOKÉ TATRY 9/9 252 362 614 614 0 11
2. VOZARIK Jan 1963 KL Oravy 7/6 400 160 560 560 54 5
3. VALACH Vladimír 1964 MB SKI CLUB ŽILINA 6/6 210 195 405 405 209 17
4. TRSTENSKY Milan 1964 JSC Dúbravka 6/5 120 110 230 230 384 15
Masters A 5 – počet: 4
Klasifikovaný
1. AMBROS Dusan 1969 ASC Bratislava 8/7 360 216 576 576 0 5
2. JAMBRICH Dusan 1967 SKI TEAM ZAPAČ L. PORÚBKA 9/8 360 194 554 554 22 12
3. DINDA Karol 1967 LO MŠK Kežmarok 7/7 312 92 404 404 172 10
4. ROGEL Rastislav 1969 OZ Plesnivec 7/6 199 66 265 265 311 10
Masters A 4 – počet: 1
Klasifikovaný
1. BIRKA Erik 1974 ŠKB LYŽIARIK 8/7 450 160 610 610 0 8
Masters A 3 – počet: 1
Klasifikovaný
1. STANIK Roman 1977 TJ VYSOKÉ TATRY 9/8 300 500 800 800 0 5
Masters A 2 – počet: 2
Klasifikovaný
1. STOLARCZYK Piotr 1985 FOLLOW SPORT 8/8 280 480 760 760 0 5
2. MARTIS Marek 1982 6/6 250 210 460 460 300 6
Masters A 1 – počet: 2
Klasifikovaný
1. LUKAC Martin 1990 ŠSDaM Poprad-Tatry 8/8 300 460 760 760 0 7
2. TRSTENSKY Alexander 1988 JSC Dúbravka 7/7 240 270 510 510 250 11
Muži Open – počet: 3
Klasifikovaný
1. BUGÁŇ Martin Ml. 2002 MB SKI CLUB ŽILINA 10/10 460 480 860 940 0 9
2. ČURLEJ Marián 2002 MB SKI CLUB ŽILINA 7/7 260 210 470 470 390 17
3. MÁRTON Michal 2005 MB SKI CLUB ŽILINA 9/8 190 215 405 405 455 29
Pocet zaznamov: 41
www.sporttiming.sk

Celkove vysledky SLP-Ma 2022 KAT detail

foto z vyhodnotenia na odkaze: https://photos.app.goo.gl/ZBxQJbykBCFjnSMY6

FIS MASTERS CUP 25. – 27. MARCH 2022 ŠTRBSKÉ PLESO, VYSOKÉ TATRY, SLOVAKIA

foto na odkaze:https://photos.app.goo.gl/5tpwdXzj9XeZjHef8

Propozície

INVITATION 2022

25.3.2022 Slalom 1 štartové listiny: 20220325 startList SL1 A cat, 20220325StartlistSL1 B cat, 20220325StartlistSL1 C cat

Program na Slalom 20220325_strbskepleso_program

Výsledky: 20220325sl1 ofresult C, 20220325sl1 ofresult B, 20220325sl1 ofresult A

26.3.2021 Obrovský slalom : Štartové listiny: 20220326GS startlist C , 20220326GS startlist B , 20220326GS startlist A

Program na Obrovský slalom: 20220326_strbskepleso_program

Výsledky : 20220326GS ofresult C, 20220326GS ofresult B, 20220326GS ofresult A

27.3.2022 Slalom 2 štartové listiny 20220327SL2 startlist A , 20220327SL2 startlist C , 20220327SL2 startlist B

Program pre Slalom2: 20220327_strbskepleso_program

Výsledky Slalom2: 20220327sl2 ofresult C , 20220327sl2 ofresult B , 20220327sl2 ofresult A

4. Kolo Slovenského pohára Masters a Open JURGOW POLSKO 25.26.27. – 02.2022

Výsledky:

Piatok  25.2.2022 SuperG :    20220225_jurgow_sg_vysledky_oficialne

Sobota 26.2.2022 Obrovský slalom: 20220226_jurgow_vysledky_oficialne

Nedeľa 27.2.2022 Obrovský Slalom: 20220227_jurgow_os2_vysledky_oficialne

foto na odkaze: https://photos.app.goo.gl/NrAuBW3qyskDDHzL8 

naše Open

Propozície

Propozície-ZSL-Masters__JURGOW február 2022

El. prihláška:  https://docs.google.com/forms/d/1cLEve_VVEqgpebx4BKzkqp6Sx_OqUmgh2I72Zme9Iuc

Zoznam prihlásených:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1lhZDjL6G84IBwtdYUDMaXiWW47u-IwV0AIromUTrIBI/edit?usp=sharing

 

 

1 2 3 17
Archív článkov