Oficiálna stránka veteránov alpského lyžovania
Výsledky podujatí
Kalendár
február 2024
Po Ut St Št Pi So Ne
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829  
videocom logo-microgate logo_sportiming liski

Jaroslav Štancel

Od detstva lyžiar neskôr pedagogický pracovník - telovýchovný inštruktor , teraz súkromný podnikateľ v oblasti predaja elektro výrobkov a športových služieb Športová činnosť je neustále vedľa mňa ako trénera zjazdového lyžovania a technického zabezpečovateľa športových podujatí najmodernejšou technikou časomierami, výsledkami , počítačmi, spracovaním údajov a výsledkov. Som všade tam , kde treba rýchlo a presne identifikovať ludí, merať čas a spracovávať výsledky. Úspechy So svojou firmou a spolupracovníkmi sme zabezpečovali niekoľko majstrovstiev sveta a majstrovstiev európy v jazdectve, cyklistike, motocrosse.

ZSL SlPMaO 2023/24 1.kolo 15.-17.12.2023

Program:

Piatok 15.12.2023  Doobeda 9:15 a 11:0 Obrovský slalom 2 kolá – GS1 ZSL+VMC

Sobota 16.12.2023  Dooobeda 9:15 a 11:00  Slalom 2 kolá –  SL1 ZSL+VMC

Sobota 16.12.2023 Poobede  14:00 Slalom 1 kolo kombinácia s GS1 z piatku – VMC

Nedeľa 17-.12.2023 doobeda 9:15 a 11:00 Obrovský slalom 2 kolá – GS2  ZSL a VMC

ZSL_propozicie_Jurgov 15.-17.12.2023[1]

VMC-Jurgow-2023-propozice

ZSL_Sutazny-predpis_2023-24_sekcia-alpskych-disciplin-2

Prihlasovanie pre evidovaných, na základe pozvánky na  mailovú adresu , nový vypísaním prihlášky.

Zoznam prihlásených pretekárov:

Výsledky piatok 15.12.2023 GS1

20231215 GS1Vysledky Kategorie , 20231215 GS1 Vysledky Skupiny , 20231215 GS1 Vysledkycelkom , Výsledky v html

Výsledky sobota 16.12.2023 SL1

20231216_SL1_Vysledky Kategorie , 20231216_SL1_Vysledky Skupiny , 20231216_SL1_Vysledky celkom  , Výsledky v html

Výsledky obrovského slalomu GS2 nedeľa 17.12.2023

20231217_Gs2_VMC Vysledky kategorie , 20231217_GS2_Vysledky Skupiny , 20231217_gs2_Vysledky celkom

Priebežné hodnotenie ZSL pohár MaO 2023/24

Kalendár pretekov Pohár ZSL Masters a Open Alpské lyžovanie 2023/24

#kola Termín Disciplína Druh súťaže Organizátor Stredisko
1. 15.-17.12.2023 SL, GS, SG P-ZSL MaO AL TJ Vysoké Tatry Jurgow POL
2. 20.-21.1.2024 2xGS P-ZSL MaO AL SC Dúbravka Mýto pod Ďumbierom
3. 27.-28.1.2024 2xSL P-ZSL MaO AL TJ Družba Smrečany –Žiar  Dolinky
4. 3.-4.2. 2024 2xGS  P-ZSL MaO AL TJ Vysoké Tatry Bachledova
5. 10.-11.2.2024 2xSL P-ZSL MaO AL MSR Polomka Polomka
6. 15.-17.3.2024 2xSL, GS  P-ZSL MaO AL FMC TJ Vysoké Tatry Štrbské Pleso

Celkové výsledky ZSL Pohár Masters a Open 2023

https://my.raceresult.com/229110/results

Masters C 9 – počet: 1
1. 5705013 MATUSKOVA Zuzana 1950 SKI CLUB VRÁTNA 6/6 280 240 520 0
Masters C 8 – počet: 1
1. 5705005 BLAHUTOVA Anna 1954 KAL Jasná 6/6 300 300 600 0
Masters C 7 – počet: 2
1. 5705022 ŠINSKÁ Yvetta 1960 ŠKB LYŽIARIK 7/6 200 380 580 0
2. 5705023 DANIŠOVÁ Eva 1959 ŠKB LYŽIARIK 7/6 160 340 500 -80
Masters C 6 – počet: 5
1. 5705043 GARDOŠOVÁ Zuzana 1966 MB Ski club Žilina 11/11 480 425 905 0
2. 5705031 TEŠLAROVÁ Dagmar 1965 OZ Plesnivec 10/10 300 580 880 -25
3. 5705032 HÚSKOVÁ Daniela 1965 OZ Plesnivec 10/10 280 350 630 -275
Masters C 5 – počet: 3
1. 5705053 ŠNIRCOVÁ Zuzana 1970 OZ Plesnivec 10/10 320 385 705 0
2. 5705046 DANIELISOVA Zuzana 1970 TJ VYSOKÉ TATRY 6/6 50 500 550 -155
3. 5155058 SVATOŇOVÁ Monika 1971 TJ VS Praha 6/6 240 240 480 -225
Masters C 2 – počet: 2
1. 5705048 HOLLA Zuzana 1987 TJ VYSOKÉ TATRY 8/8 340 300 640 0
2. 5705034 KUBEKOVA Darina 1983 1. SKI MASTERS CLUB 7/7 100 500 600 -40
Masters C 1 – počet: 2
1. 5705051 KUNDLOVÁ Veronika 1991 JSC Dúbravka 10/10 300 620 920 0
2. STAROŇOVÁ Martina 1992 KAL Jasná 6/6 200 300 500

 

Masters B12 – počet: 1
1. 5700022 DOLNÍK František 1933 ŠK ZP PEGAS REMATA 12/12 400 700 1100
Masters B11 – počet: 1
1. 5700079 HOFBAUER Milan 1941 Ski Klub Senior Zvolen 12/12 500 600 1100
Masters B10 – počet: 2
1. 5700065 ZGODAVA Štefan 1946 TJ VYSOKÉ TATRY 10/10 340 490 830 0
2. 5700133 HELLEBRANDT Igor 1947 AC UNIZA ŽILINA 9/8 300 400 700 -130
Masters B 9 – počet: 5
1. 5700113 ŽILINČÍK Juraj 1952 Kl Oravy 8/8 180 440 620 0
2. SENČAR Ludvik 1952 ŠK UNI KOŠICE 6/6 0 600 600 -20
3. 5700041 CHMELIK Martin 1948 ŠKB LYŽIARIK 10/10 180 330 510 -110
Masters B 8 – počet: 3
1. 5700003 DIBDIAK Jozef 1957 KL Oravy 11/11 500 600 1100 0
2. 5700177 DANIŠ Emil 1953 1. SKI MASTERS CLUB 12/12 360 520 880 -220
3. 5700176 ABAFFY Robert 1955 1. SKI MASTERS CLUB 12/12 225 375 600 -500
Masters B 7 – počet: 7
1. 5700012 GRANEC Daniel 1962 ASC Bratislava 12/12 500 580 1080 0
2. 5700066 KRASULA Pavel 1962 TJ VYSOKÉ TATRY 11/11 340 500 840 -240
3. 5700160 MELICH Jaroslav 1959 ŠK UNI KOŠICE 12/12 230 431 661 -419

 

Masters A 6 – počet: 5
1. 5700029 TERNAVSKY Vladimir 1963 TJ VYSOKÉ TATRY 9/9 380 380 760 0
2. 5150435 SEMRÁD Pavel 1966 SK Anaberg 10/9 226 170 396 -364
3. 5700042 JAMBRICH Dušan 1967 SKI TEAM ZAPAČ L. PORÚBKA 7/7 140 210 350 -410
Masters A 5 – počet: 2
1. 5700085 AMBROS Dušan 1969 ASC Bratislava 12/12 480 660 1140 0
Masters A 4 – počet: 4
1. 5700126 STANIK Roman 1977 ŠK UNI KOŠICE 12/12 500 700 1200 0
2. 5700212 ČUPKA Radoslav 1977 8/8 160 320 480 -720
3. 5700146 BIRKA Erik 1974 ŠKB LYŽIARIK 7/6 160 250 410 -790
Masters A 3 – počet: 1
1. 5700211 VAŠKO Petr 1982 MB ski club Žilina 11/11 200 490 690 0
Masters A 2 – počet: 2
1. 5430118 STOLARCZYK Piotr 1985 FOLLOW SPORT CLUB 8/8 280 400 680 0
2. 5700195 MELICH Peter 1987 ŠK UNI KOŠICE 6/6 0 540 540
Masters A 1 – počet: 2
1. 5700199 TRSTENSKY Alexander 1988 JSC Dúbravka 12/12 460 620 1080 0
2. BARTOŇ Tomáš 1990 ZUBRI 6/6 160 300 460
Archív článkov