Oficiálna stránka veteránov alpského lyžovania
Výsledky podujatí
Kalendár
jún 2024
Po Ut St Št Pi So Ne
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
videocom logo-microgate logo_sportiming liski

Kalendár podujatí

Upravený kalendár ZSL SPMaO pre sezónu 2023/24

#kola Termín Disciplína Druh súťaže Organizátor Stredisko
1. 15.-17.12.2023 GS1.SL1, GS2 P-ZSL MaO AL TJ Vysoké Tatry Jurgow POL
2. 27.-28.1.2024 SL2, SL3 P-ZSL MaO AL TJ Družba Smrečany –Žiar Dolinky
3. 3.-4.2. 2024 GS3,GS4  P-ZSL MaO AL TJ Vysoké Tatry Bachledova
4. 10.-11.2.2024 SL4, SL5 P-ZSL MaO AL MSR Polomka Polomka
5. 2.-3.3.2024 GS5, GS6 P-ZSL MaO AL SC Dúbravka Mýto pod Ďumbierom
6. 15.-17.3.2024 SL6, SL7, GS7  P-ZSL MaO AL FMC TJ Vysoké Tatry Štrbské Pleso

ZSL SlPMaO 2023/24 1.kolo 15.-17.12.2023

Program:

Piatok 15.12.2023  Doobeda 9:15 a 11:0 Obrovský slalom 2 kolá – GS1 ZSL+VMC

Sobota 16.12.2023  Dooobeda 9:15 a 11:00  Slalom 2 kolá –  SL1 ZSL+VMC

Sobota 16.12.2023 Poobede  14:00 Slalom 1 kolo kombinácia s GS1 z piatku – VMC

Nedeľa 17-.12.2023 doobeda 9:15 a 11:00 Obrovský slalom 2 kolá – GS2  ZSL a VMC

ZSL_propozicie_Jurgov 15.-17.12.2023[1]

VMC-Jurgow-2023-propozice

ZSL_Sutazny-predpis_2023-24_sekcia-alpskych-disciplin-2

Prihlasovanie pre evidovaných, na základe pozvánky na  mailovú adresu , nový vypísaním prihlášky.

Zoznam prihlásených pretekárov:

Výsledky piatok 15.12.2023 GS1

20231215 GS1Vysledky Kategorie , 20231215 GS1 Vysledky Skupiny , 20231215 GS1 Vysledkycelkom , Výsledky v html

Výsledky sobota 16.12.2023 SL1

20231216_SL1_Vysledky Kategorie , 20231216_SL1_Vysledky Skupiny , 20231216_SL1_Vysledky celkom  , Výsledky v html

Výsledky obrovského slalomu GS2 nedeľa 17.12.2023

20231217_Gs2_VMC Vysledky kategorie , 20231217_GS2_Vysledky Skupiny , 20231217_gs2_Vysledky celkom

Priebežné hodnotenie ZSL pohár MaO 2023/24

Kalendár pretekov Pohár ZSL Masters a Open Alpské lyžovanie 2023/24

#kola Termín Disciplína Druh súťaže Organizátor Stredisko
1. 15.-17.12.2023 SL, GS, SG P-ZSL MaO AL TJ Vysoké Tatry Jurgow POL
2. 20.-21.1.2024 2xGS P-ZSL MaO AL SC Dúbravka Mýto pod Ďumbierom
3. 27.-28.1.2024 2xSL P-ZSL MaO AL TJ Družba Smrečany –Žiar  Dolinky
4. 3.-4.2. 2024 2xGS  P-ZSL MaO AL TJ Vysoké Tatry Bachledova
5. 10.-11.2.2024 2xSL P-ZSL MaO AL MSR Polomka Polomka
6. 15.-17.3.2024 2xSL, GS  P-ZSL MaO AL FMC TJ Vysoké Tatry Štrbské Pleso
Archív článkov