Oficiálna stránka veteránov alpského lyžovania
Výsledky podujatí
Kalendár
jún 2024
Po Ut St Št Pi So Ne
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
videocom logo-microgate logo_sportiming liski

Fórum SKI MASTERS

Priatelia – lyžiari,

máme tu máj – koniec lyžiarskej sezóny. Z prvého pohľadu nie moc úspešnej sezóny. V tejto sezóne sa vrtochy prírody prejavili najviac z posledných rokov. Ovplyvnilo to výrazne organizovanie našej hlavnej slovenskej súťaže – Slovenského pohára MASTERS a OPEN.

Náš Slovenský pohár MASTERS zo svojou históriou a rozsahom patril a verím že bude aj patriť k tomu lepšiemu, čo sa v lyžovaní, nielen na Slovensku deje. Cítim potrebu oživenia niektorých aktivít. A ak máme ambície na Slovensku organizovať aj vyššie súťaže, problematika presahuje už pôsobnosť nášho klubu.

Náš 1.SKI MASTERS CLUB sa rozhodol zorganizovať stretnutie všetkých, ktorí majú záujem aby nám preteky MASTERS nestagnovali, aby sme našli impulzy na zvýšenie aktivít.

Dovoľujem si Vás pozvať na „FÓRUM SKI MASTERS“
Uskutoční sa v sobotu 24.mája 2014 v penzióne Krasuľa v Bachledovej doline
Zraz o 15 30
Návrh bodov programu:
– zhodnotenie sezóny a histórie lyžovania MASTERS na Slovensku
– návrhy na zmenu súťažného poriadku Slovenského pohára
– návrhy na kritéria reprezentácie MASTERS Slovenska
– predbežný návrh termínov a organizátorov pretekov pre sezónu 2014/15
– iné, podľa Vašich návrhov a požiadaviek

Aby sme to vedeli organizačne zvládnuť, potreboval by som do stredy 21.5. potvrdenie účasti s požiadavkami na ubytovanie.(cena za ubytovanie 10eur/osobu). Počty potrebujeme vedieť, aj aby sme vedeli pripraviť občerstvenie – kotlíkový guláš.

Okrem členov nášho 1.SKI MASTERS CLUBu by som chcel pozvať členov súťažnej komisie MASTERS  a tiež zástupcov klubov, prípadne lyžiarských regiónov ( Tatry, Orava….), zástupcov organizátorov pretekov (S.Gurský…), súčasného správcu stránky MASTERS – J.Štancla…, dvorného fotografa M.Jagerčíka…

Vzhľadom na to, že nie na všetkých mám emailový kontakt, chcem Vás požiadať, poinformujete sa navzájom o tejto akcii a skúsme sa stretnúť v čo najväčšom počte.
A tiež Vás chcem poprosiť, pošlite mi emailom prípadné návrhy, čo by sme mali prejednať, aby som ešte predtým mohol obratom všetkých poinformovať. Návrhy prijímam aj od tých, čo sa nebudú môcť zúčastniť.

Branislav Lengyel

predseda 1.SKI MASTERS CLUB

20140524forumskimasters

Archív článkov