Oficiálna stránka veteránov alpského lyžovania
Výsledky podujatí
Kalendár
júl 2024
Po Ut St Št Pi So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
videocom logo-microgate logo_sportiming liski

Zoznam prihlásených pretekárov na 10.-11-1.2015

MEMORIÁL JOZEFA KRASUĽU st. 4.ročník

FIS MASTERS a Slovenský pohár MASTERS

Slalom
Zoznam prihlásených pretekárov
Licencia Celé meno Rok Narod Kategoria Klub Obrovský slalom Slalom Body (Vlastné)
AUT
5051006 JAKOBER Roland 1959 AUT B6   173,56 156,42 0,00
5050770 JAKOBER Siegfried 1957 AUT B6   108,62 135,11 0,00
5051030 KAUFMANN Helmut 1953 AUT B7   98,87 106,87 0,00
3 pretekárov
CRO
5380003 DRINKOVIC Ivo 1953 CRO B7 SK Zagreb 160,05 136,21 0,00
5380001 VUCINIC Luka 1950 CRO B7 SK Naftaplin 161,83 160,40 0,00
5385003 WERBOLLE Astrid 1975 CRO C2 SK Zagreb 347,00 278,96 0,00
3 pretekárov
CZE
5150154 BICAK Tomas 1969 CZE A4   123,27 191,12 0,00
5155061 BOUZKOVA Alena 1949 CZE C8   0,00
5150022 CERMAK Jan 1943 CZE B9   140,32 167,62 0,00
5155005 KREJCI Vladimira 1967 CZE C4   69,18 143,30 0,00
5150065 MALEK Vladimir 1944 CZE B9   582,81 555,69 0,00
5150126 PROUSEK Jiri 1945 CZE B8   381,08 0,00
5150127 SAMOHEL SEN. Jan 1940 CZE B9   237,04 0,00
5150107 VANEK Tomas 1965 CZE A4   33,63 103,75 0,00
8 pretekárov
GER
5200789 KUTSCHERA Rudolf 1946 GER B8 SV 08 Steinach 243,95 357,05 0,00
1 pretekárov
POL
5430034 KRYJ Mariusz 1961 POL A5   108,20 133,94 0,00
5430039 PLOSKONKA Wojciech 1966 POL A4   131,23 125,39 0,00
5430099 SIERPINSKI Ludwik 1983 POL A1   9,37 0,00
3 pretekárov
RUS
5480074 KAZANTSEV Artem 1978 RUS A2 CSKA 0,00
1 pretekárov
Narod: SVK / Pohl.: Ženské
5705026 BARTOVICOVA Miriam 1948 SVK C8 KAL Jasná 380,25 174,77 0,00
5705005 BLAHUTOVA Anna 1954 SVK C7 KAL Jasna  97,87 48,46 0,00
5705014 CHASAKOVA Danka 1955 SVK C6 1. SKI MASTERS CLUB 139,82 246,67 440,00
5705023 DANISOVA Eva 1959 SVK C6 ŠKB LYŽIARIK 80,00
5705019 FERULIKOVA Dana 1955 SVK C6 TJ Štart Kežmarok LO 0,00
5705032 HUSKOVA Daniela 1965 SVK C4 Ski Klub Senior Zvolen 247,00
5705017 JAGERCIKOVA Jana 1964 SVK C5 LO HST Polomka- Bučník 171,00
5705027 KICZKOVA Zuzana 1951 SVK C7 KAL Jasná 537,26 481,35 0,00
5705025 KORESOVA Ingrid 1970 SVK C3 ŠKB LYŽIARIK 281,00
5705034 KUBEKOVA Darina 1983 SVK C1 SPORT CLUB SAXE TATRY 12,74 81,09 100,00
5705013 MATUSKOVA Zuzana 1950 SVK C7 SKI CLUB VRÁTNA 281,48 259,59 420,00
5705033 MICHALKA Adriana 1976 SVK C2 SKI CLUB PROGRESS 82,00
5705035 PEPRIKOVA Eva  1976 SVK C2 Ski Klub Senior Zvolen 440,00
5705022 SINSKA Yvetta 1960 SVK C5 ŠKB LYŽIARIK 100,00
5705016 STRIZOVA Marika 1953 SVK C7   205,36 171,55 0,00
5705031 TESLAROVA Dagmar 1965 SVK C4 Ski Klub Senior Zvolen 140,00
5705029 VELICOVA Marcela 1955 SVK C6 TJ VYSOKÉ TATRY 410,00
5705020 ZEDNIKOVICOVA Darina 1952 SVK C7 KAL Jasná 0,00
18 pretekárov
Narod: SVK / Pohl.: Mužské
5700085 AMBROS Dusan 1969 SVK A4 ASC Bratislava 29,36 53,11 206,00
5700030 BABIC Jaroslav 1957 SVK B6 ŽP ŠPORT Podbrezová 136,00
5700081 BACHLEDA Martin 1974 SVK A3 1. SKI MASTERS CLUB 104,54 135,63 72,00
5700035 BERAN Peter 1957 SVK B6 1. SKI MASTERS CLUB 314,74 224,70 0,00
5700146 BIRKA Erik  1974 SVK A3 Skb Lyziarik  0,00
5700036 BREZNIAK Dalibor 1970 SVK A3   0,00
5700071 CHASAK Jan 1953 SVK B7 1. SKI MASTERS CLUB 118,15 126,00 111,00
5700112 CHMELIK Martin 1973 SVK A3 ŠKB LYŽIARIK 255,00
5700041 CHMELIK Martin 1948 SVK B8 ŠKB LYŽIARIK 92,55 113,29 355,00
5700003 DIBDIAK Jozef 1957 SVK B6   19,90 135,41 580,00
5700022 DOLNIK Frantisek 1933 SVK B11 ŠK ZP Pegas Remata 326,48 452,77 132,00
5700124 GASPAR Adrian 1969 SVK A4 SnowSports Club 174,00
5700140 GASPAR Gabriel 1972 SVK A3 SKI CLUB PROGRESS 142,00
5700125 GOEBL Dusan 1965 SVK A4 SKI CLUB VRÁTNA 149,81 103,00
5700012 GRANEC Daniel 1962 SVK A5 1. SKI MASTERS CLUB 70,29 28,29 250,00
5700133 HELLEBRANDT Igor 1947 SVK B8 Ac Uniza zilina 239,00
5700079 HOFBAUER Milan 1941 SVK B9 Ski Klub Senior Zvolen 113,79 180,13 311,00
5700039 HORSKY Jozef 1948 SVK B8   147,46 118,82 0,00
5700080 IVANKO Vladimir 1950 SVK B7 Ski Klub Senior Zvolen 497,15 605,76 30,00
5700091 JAGERCIK Marian 1960 SVK A5 LO HST Polomka- Bučník 329,74 254,31 136,00
5700042 JAMBRICH Dusan 1967 SVK A4 SKI Team Zapač L. Porúbka 265,00
5700134 JANIKOVSKY Robert 1959 SVK B6 Ac Uniza zilina 0,00
5700069 KORMAN Slavomir 1964 SVK A5   0,00
5700094 KRAJNAK Otto 1962 SVK A5 SPORT CLUB SAXE TATRY 172,00
5700086 KRAJNAK Otto 1925 SVK B12 TJ Štart Kežmarok LO 653,90 59,00
5700006 KRASULA Jozef 1952 SVK B7 TJ VYSOKÉ TATRY 211,68 97,62 69,00
5700066 KRASULA Pavol 1962 SVK A5 1. SKI MASTERS CLUB 50,73 64,55 355,00
5700082 KRASULA Radoslav 1974 SVK A3 SPORT CLUB SAXE TATRY 51,13 127,09 78,00
5700083 MACH Roman 1936 SVK B10 ASC Bratislava 1085,51 572,16 43,00
5700120 MACIK Marcel 1972 SVK A3 LO HST Polomka- Bučník 0,00
5700020 MARECEK Emerich 1945 SVK B8 KAL Jasná 589,02 14,00
5700008 MARTINEC Zoroslav 1939 SVK B10 1. SKI MASTERS CLUB 231,14 179,49 9,00
5700107 MATEJKA Jan 1951 SVK B7 SKI TEAM Martinské Hole 122,00
5700001 MIKULAS Jozef 1953 SVK B7 1. SKI MASTERS CLUB 133,37 102,93 302,00
5700051 MISTRIK Karol 1967 SVK A4 TJ TATRAN NIŽNÁ BOCA 118,00
5700097 PARDOVIC Jan 1942 SVK B9 Ski Klub Senior Zvolen 347,41 316,30 0,00
5700098 PETRIK Jan 1948 SVK B8 Ski Klub Senior Zvolen 528,25 548,82 8,00
5700137 PRIKAZSKY Jiri 1972 SVK A3 Ski Klub Senior Zvolen 32,00
5700151 RENCO Martin 1966 SVK A4 1. SKI MASTERS CLUB 0,00
5700056 SLIVKA Jan 1970 SVK A3 SKI Team Zapač L. Porúbka 163,00
5700068 STAMM Pavol 1952 SVK B7 1. SKI MASTERS CLUB 148,32 131,42 201,00
5700126 STANIK Roman 1977 SVK A2 SPORT CLUB SAXE TATRY 39,64 86,38 201,00
5700152 STRAPEC Jan  1974 SVK A3 Ssdm Poprad  0,00
5700106 STRBIK Igor 1964 SVK A5 SKI TEAM Martinské Hole 100,98 375,00
5700119 STRKOLEC Dusan 1958 SVK B6 ŠK UNI KOŠICE 88,03 98,82 480,00
5700017 SUMPIK Vladimir 1969 SVK A4 1. SKI MASTERS CLUB 54,00
5700090 SVORC Stanislav 1939 SVK B10   0,00
5700029 TERNAVSKY Vladimir 1963 SVK A5 SPORT CLUB SAXE TATRY 24,85 32,11 380,00
5700004 TREGER Vlastimir 1953 SVK B7 TJ TATRAN NIŽNÁ BOCA 187,92 185,11 93,00
5700142 TURZAK Martin 1965 SVK A4 LK Remas Piešťany 61,00
5700104 VOSTIAR Marek 1977 SVK A2 SKI TEAM Martinské Hole 16,00
5700099 VRTIEL Anton 1947 SVK B8 Ski Klub Senior Zvolen 690,04 606,65 0,00
5700065 ZGODAVA Stefan 1946 SVK B8 TJ VYSOKÉ TATRY 270,61 169,00
5700113 ZILINCIK Juraj 1952 SVK B7 Kl Oravy 118,52 285,00
54 pretekárov
A1
5430099 SIERPINSKI Ludwik 1983 POL A1   9,37 0,00
1 pretekárov
A2
5480074 KAZANTSEV Artem 1978 RUS A2 CSKA 0,00
5700126 STANIK Roman 1977 SVK A2 SPORT CLUB SAXE TATRY 39,64 86,38 201,00
5700104 VOSTIAR Marek 1977 SVK A2 SKI TEAM Martinské Hole 16,00
3 pretekárov
A3
5700081 BACHLEDA Martin 1974 SVK A3 1. SKI MASTERS CLUB 104,54 135,63 72,00
5700146 BIRKA Erik  1974 SVK A3 Skb Lyziarik  0,00
5700036 BREZNIAK Dalibor 1970 SVK A3   0,00
5700112 CHMELIK Martin 1973 SVK A3 ŠKB LYŽIARIK 255,00
5700140 GASPAR Gabriel 1972 SVK A3 SKI CLUB PROGRESS 142,00
5700082 KRASULA Radoslav 1974 SVK A3 SPORT CLUB SAXE TATRY 51,13 127,09 78,00
5700120 MACIK Marcel 1972 SVK A3 LO HST Polomka- Bučník 0,00
5700137 PRIKAZSKY Jiri 1972 SVK A3 Ski Klub Senior Zvolen 32,00
5700056 SLIVKA Jan 1970 SVK A3 SKI Team Zapač L. Porúbka 163,00
5700152 STRAPEC Jan  1974 SVK A3 Ssdm Poprad  0,00
10 pretekárov
A4
5700085 AMBROS Dusan 1969 SVK A4 ASC Bratislava 29,36 53,11 206,00
5150154 BICAK Tomas 1969 CZE A4   123,27 191,12 0,00
5700124 GASPAR Adrian 1969 SVK A4 SnowSports Club 174,00
5700125 GOEBL Dusan 1965 SVK A4 SKI CLUB VRÁTNA 149,81 103,00
5700042 JAMBRICH Dusan 1967 SVK A4 SKI Team Zapač L. Porúbka 265,00
5700051 MISTRIK Karol 1967 SVK A4 TJ TATRAN NIŽNÁ BOCA 118,00
5430039 PLOSKONKA Wojciech 1966 POL A4   131,23 125,39 0,00
5700151 RENCO Martin 1966 SVK A4 1. SKI MASTERS CLUB 0,00
5700017 SUMPIK Vladimir 1969 SVK A4 1. SKI MASTERS CLUB 54,00
5700142 TURZAK Martin 1965 SVK A4 LK Remas Piešťany 61,00
5150107 VANEK Tomas 1965 CZE A4   33,63 103,75 0,00
11 pretekárov
A5
5700012 GRANEC Daniel 1962 SVK A5 1. SKI MASTERS CLUB 70,29 28,29 250,00
5700091 JAGERCIK Marian 1960 SVK A5 LO HST Polomka- Bučník 329,74 254,31 136,00
5700069 KORMAN Slavomir 1964 SVK A5   0,00
5700094 KRAJNAK Otto 1962 SVK A5 SPORT CLUB SAXE TATRY 172,00
5700066 KRASULA Pavol 1962 SVK A5 1. SKI MASTERS CLUB 50,73 64,55 355,00
5430034 KRYJ Mariusz 1961 POL A5   108,20 133,94 0,00
5700106 STRBIK Igor 1964 SVK A5 SKI TEAM Martinské Hole 100,98 375,00
5700029 TERNAVSKY Vladimir 1963 SVK A5 SPORT CLUB SAXE TATRY 24,85 32,11 380,00
8 pretekárov
B6
5700030 BABIC Jaroslav 1957 SVK B6 ŽP ŠPORT Podbrezová 136,00
5700035 BERAN Peter 1957 SVK B6 1. SKI MASTERS CLUB 314,74 224,70 0,00
5700003 DIBDIAK Jozef 1957 SVK B6   19,90 135,41 580,00
5051006 JAKOBER Roland 1959 AUT B6   173,56 156,42 0,00
5050770 JAKOBER Siegfried 1957 AUT B6   108,62 135,11 0,00
5700134 JANIKOVSKY Robert 1959 SVK B6 Ac Uniza zilina 0,00
5700119 STRKOLEC Dusan 1958 SVK B6 ŠK UNI KOŠICE 88,03 98,82 480,00
7 pretekárov
B7
5700071 CHASAK Jan 1953 SVK B7 1. SKI MASTERS CLUB 118,15 126,00 111,00
5380003 DRINKOVIC Ivo 1953 CRO B7 SK Zagreb 160,05 136,21 0,00
5700080 IVANKO Vladimir 1950 SVK B7 Ski Klub Senior Zvolen 497,15 605,76 30,00
5051030 KAUFMANN Helmut 1953 AUT B7   98,87 106,87 0,00
5700006 KRASULA Jozef 1952 SVK B7 TJ VYSOKÉ TATRY 211,68 97,62 69,00
5700107 MATEJKA Jan 1951 SVK B7 SKI TEAM Martinské Hole 122,00
5700001 MIKULAS Jozef 1953 SVK B7 1. SKI MASTERS CLUB 133,37 102,93 302,00
5700068 STAMM Pavol 1952 SVK B7 1. SKI MASTERS CLUB 148,32 131,42 201,00
5700004 TREGER Vlastimir 1953 SVK B7 TJ TATRAN NIŽNÁ BOCA 187,92 185,11 93,00
5380001 VUCINIC Luka 1950 CRO B7 SK Naftaplin 161,83 160,40 0,00
5700113 ZILINCIK Juraj 1952 SVK B7 Kl Oravy 118,52 285,00
11 pretekárov
B8
5700041 CHMELIK Martin 1948 SVK B8 ŠKB LYŽIARIK 92,55 113,29 355,00
5700133 HELLEBRANDT Igor 1947 SVK B8 Ac Uniza zilina 239,00
5700039 HORSKY Jozef 1948 SVK B8   147,46 118,82 0,00
5200789 KUTSCHERA Rudolf 1946 GER B8 SV 08 Steinach 243,95 357,05 0,00
5700020 MARECEK Emerich 1945 SVK B8 KAL Jasná 589,02 14,00
5700098 PETRIK Jan 1948 SVK B8 Ski Klub Senior Zvolen 528,25 548,82 8,00
5150126 PROUSEK Jiri 1945 CZE B8   381,08 0,00
5700099 VRTIEL Anton 1947 SVK B8 Ski Klub Senior Zvolen 690,04 606,65 0,00
5700065 ZGODAVA Stefan 1946 SVK B8 TJ VYSOKÉ TATRY 270,61 169,00
9 pretekárov
B9
5150022 CERMAK Jan 1943 CZE B9   140,32 167,62 0,00
5700079 HOFBAUER Milan 1941 SVK B9 Ski Klub Senior Zvolen 113,79 180,13 311,00
5150065 MALEK Vladimir 1944 CZE B9   582,81 555,69 0,00
5700097 PARDOVIC Jan 1942 SVK B9 Ski Klub Senior Zvolen 347,41 316,30 0,00
5150127 SAMOHEL SEN. Jan 1940 CZE B9   237,04 0,00
5 pretekárov
B10
5700083 MACH Roman 1936 SVK B10 ASC Bratislava 1085,51 572,16 43,00
5700008 MARTINEC Zoroslav 1939 SVK B10 1. SKI MASTERS CLUB 231,14 179,49 9,00
5700090 SVORC Stanislav 1939 SVK B10   0,00
3 pretekárov
B11
5700022 DOLNIK Frantisek 1933 SVK B11 ŠK ZP Pegas Remata 326,48 452,77 132,00
1 pretekárov
B12
5700086 KRAJNAK Otto 1925 SVK B12 TJ Štart Kežmarok LO 653,90 59,00
1 pretekárov
C1
5705034 KUBEKOVA Darina 1983 SVK C1 SPORT CLUB SAXE TATRY 12,74 81,09 100,00
1 pretekárov
C2
5705033 MICHALKA Adriana 1976 SVK C2 SKI CLUB PROGRESS 82,00
5705035 PEPRIKOVA Eva  1976 SVK C2 Ski Klub Senior Zvolen 440,00
5385003 WERBOLLE Astrid 1975 CRO C2 SK Zagreb 347,00 278,96 0,00
3 pretekárov
C3
5705025 KORESOVA Ingrid 1970 SVK C3 ŠKB LYŽIARIK 281,00
1 pretekárov
C4
5705032 HUSKOVA Daniela 1965 SVK C4 Ski Klub Senior Zvolen 247,00
5155005 KREJCI Vladimira 1967 CZE C4   69,18 143,30 0,00
5705031 TESLAROVA Dagmar 1965 SVK C4 Ski Klub Senior Zvolen 140,00
3 pretekárov
C5
5705017 JAGERCIKOVA Jana 1964 SVK C5 LO HST Polomka- Bučník 171,00
5705022 SINSKA Yvetta 1960 SVK C5 ŠKB LYŽIARIK 100,00
2 pretekárov
C6
5705014 CHASAKOVA Danka 1955 SVK C6 1. SKI MASTERS CLUB 139,82 246,67 440,00
5705023 DANISOVA Eva 1959 SVK C6 ŠKB LYŽIARIK 80,00
5705019 FERULIKOVA Dana 1955 SVK C6 TJ Štart Kežmarok LO 0,00
5705029 VELICOVA Marcela 1955 SVK C6 TJ VYSOKÉ TATRY 410,00
4 pretekárov
C7
5705005 BLAHUTOVA Anna 1954 SVK C7 KAL Jasna  97,87 48,46 0,00
5705027 KICZKOVA Zuzana 1951 SVK C7 KAL Jasná 537,26 481,35 0,00
5705013 MATUSKOVA Zuzana 1950 SVK C7 SKI CLUB VRÁTNA 281,48 259,59 420,00
5705016 STRIZOVA Marika 1953 SVK C7   205,36 171,55 0,00
5705020 ZEDNIKOVICOVA Darina 1952 SVK C7 KAL Jasná 0,00
5 pretekárov
C8
5705026 BARTOVICOVA Miriam 1948 SVK C8 KAL Jasná 380,25 174,77 0,00
5155061 BOUZKOVA Alena 1949 CZE C8   0,00
2 pretekárov

Zoznam prihlásených pretekárov na 10.-11.1.2015  html aktualizácia 8.1.2015

Zoznam prihlásených pretekárov na 10.-11.1.2015 PDF aktualizácia 8.1.2015

Archív článkov