Oficiálna stránka veteránov alpského lyžovania
Výsledky podujatí
Kalendár
február 2024
Po Ut St Št Pi So Ne
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829  
videocom logo-microgate logo_sportiming liski

2023

Celkové výsledky ZSL Pohár Masters a Open 2023

https://my.raceresult.com/229110/results

Masters C 9 – počet: 1
1. 5705013 MATUSKOVA Zuzana 1950 SKI CLUB VRÁTNA 6/6 280 240 520 0
Masters C 8 – počet: 1
1. 5705005 BLAHUTOVA Anna 1954 KAL Jasná 6/6 300 300 600 0
Masters C 7 – počet: 2
1. 5705022 ŠINSKÁ Yvetta 1960 ŠKB LYŽIARIK 7/6 200 380 580 0
2. 5705023 DANIŠOVÁ Eva 1959 ŠKB LYŽIARIK 7/6 160 340 500 -80
Masters C 6 – počet: 5
1. 5705043 GARDOŠOVÁ Zuzana 1966 MB Ski club Žilina 11/11 480 425 905 0
2. 5705031 TEŠLAROVÁ Dagmar 1965 OZ Plesnivec 10/10 300 580 880 -25
3. 5705032 HÚSKOVÁ Daniela 1965 OZ Plesnivec 10/10 280 350 630 -275
Masters C 5 – počet: 3
1. 5705053 ŠNIRCOVÁ Zuzana 1970 OZ Plesnivec 10/10 320 385 705 0
2. 5705046 DANIELISOVA Zuzana 1970 TJ VYSOKÉ TATRY 6/6 50 500 550 -155
3. 5155058 SVATOŇOVÁ Monika 1971 TJ VS Praha 6/6 240 240 480 -225
Masters C 2 – počet: 2
1. 5705048 HOLLA Zuzana 1987 TJ VYSOKÉ TATRY 8/8 340 300 640 0
2. 5705034 KUBEKOVA Darina 1983 1. SKI MASTERS CLUB 7/7 100 500 600 -40
Masters C 1 – počet: 2
1. 5705051 KUNDLOVÁ Veronika 1991 JSC Dúbravka 10/10 300 620 920 0
2. STAROŇOVÁ Martina 1992 KAL Jasná 6/6 200 300 500

 

Masters B12 – počet: 1
1. 5700022 DOLNÍK František 1933 ŠK ZP PEGAS REMATA 12/12 400 700 1100
Masters B11 – počet: 1
1. 5700079 HOFBAUER Milan 1941 Ski Klub Senior Zvolen 12/12 500 600 1100
Masters B10 – počet: 2
1. 5700065 ZGODAVA Štefan 1946 TJ VYSOKÉ TATRY 10/10 340 490 830 0
2. 5700133 HELLEBRANDT Igor 1947 AC UNIZA ŽILINA 9/8 300 400 700 -130
Masters B 9 – počet: 5
1. 5700113 ŽILINČÍK Juraj 1952 Kl Oravy 8/8 180 440 620 0
2. SENČAR Ludvik 1952 ŠK UNI KOŠICE 6/6 0 600 600 -20
3. 5700041 CHMELIK Martin 1948 ŠKB LYŽIARIK 10/10 180 330 510 -110
Masters B 8 – počet: 3
1. 5700003 DIBDIAK Jozef 1957 KL Oravy 11/11 500 600 1100 0
2. 5700177 DANIŠ Emil 1953 1. SKI MASTERS CLUB 12/12 360 520 880 -220
3. 5700176 ABAFFY Robert 1955 1. SKI MASTERS CLUB 12/12 225 375 600 -500
Masters B 7 – počet: 7
1. 5700012 GRANEC Daniel 1962 ASC Bratislava 12/12 500 580 1080 0
2. 5700066 KRASULA Pavel 1962 TJ VYSOKÉ TATRY 11/11 340 500 840 -240
3. 5700160 MELICH Jaroslav 1959 ŠK UNI KOŠICE 12/12 230 431 661 -419

 

Masters A 6 – počet: 5
1. 5700029 TERNAVSKY Vladimir 1963 TJ VYSOKÉ TATRY 9/9 380 380 760 0
2. 5150435 SEMRÁD Pavel 1966 SK Anaberg 10/9 226 170 396 -364
3. 5700042 JAMBRICH Dušan 1967 SKI TEAM ZAPAČ L. PORÚBKA 7/7 140 210 350 -410
Masters A 5 – počet: 2
1. 5700085 AMBROS Dušan 1969 ASC Bratislava 12/12 480 660 1140 0
Masters A 4 – počet: 4
1. 5700126 STANIK Roman 1977 ŠK UNI KOŠICE 12/12 500 700 1200 0
2. 5700212 ČUPKA Radoslav 1977 8/8 160 320 480 -720
3. 5700146 BIRKA Erik 1974 ŠKB LYŽIARIK 7/6 160 250 410 -790
Masters A 3 – počet: 1
1. 5700211 VAŠKO Petr 1982 MB ski club Žilina 11/11 200 490 690 0
Masters A 2 – počet: 2
1. 5430118 STOLARCZYK Piotr 1985 FOLLOW SPORT CLUB 8/8 280 400 680 0
2. 5700195 MELICH Peter 1987 ŠK UNI KOŠICE 6/6 0 540 540
Masters A 1 – počet: 2
1. 5700199 TRSTENSKY Alexander 1988 JSC Dúbravka 12/12 460 620 1080 0
2. BARTOŇ Tomáš 1990 ZUBRI 6/6 160 300 460

MSR Masters 2.kolo Pohár ZSL MaO 18.-19.2.2023

Výsledky OS -MSR: 20230219 os msr Vysledky Spolu kat; 20230219 os msr Vysledky celkom

Výsledky OS-SP : 20230219 gs2sp Vysledky Spolu kat ; 20230219 gs2sp Vysledky celkom

Memoriál Vlada a Otta Krajňáka, Majstrovstvá Slovenska masters : Memorial Krajnakovcov Kombi

Preteky dňa 18.2.2023 boli pre silný vietor a uzavretie strediska zrušené a preložené na nedeľu.

20230218 Minutes_of_Jury_Decisions_-_Without_Protests_E_2022

Nedeľný program:

OS -MSR masters a VMC jednokolový obrovský slalom  štart o 9:15 hod.

OS – SP a VMC  jednokolový obrovský slalom  štart o 11:00

prezentácia od 7:30-8:30 bufet LaGamba v Bachledovej doline.

MSR v Slalome sa uskutočnia v náhradnom termíne 4.3 2023  v Jurgove , pri slovenskom pohári .

3.3.2023 večerný slalom  v Jurgove .

Propozicie_Bachledova d18-19223_230206_090931

Prihlasovanie cez pozývací link https://my.raceresult.com/229110/

Pohár ZSL Masters a Open, 4 kolo, Mýto pod Ďumbierom 4-5. 2. 2023

Výsledky:

GS4 4.2.2023  20230204_Vysledky Spolu kat , 20230204_GS4_Vysledky Spolu

GS5 5.2.2023  20230205 gs5 Vysledky Spolu kat20230205 gs5 Vysledky Spolu

Priebežné poradie pohára:  https://my.raceresult.com/229110/results

Propozície 

Propozicie_Mýto pod Ďumbierom 4.-5.2.23

Registračný link na prihlásenie, len pre nových ktorí ešte nie sú v databáze:

https://my.raceresult.com/229110/registration

Tí,  čo sú v databáze sa prihlásujú cez pozývací link v emaile. Pokiaľ nemáte platný email napíšte na info@sporttiming.sk svoje meno a emailovú adresu. Príde Vám pozvánka na prihlásenie.

 

Rozpis pretekov na FMC 16.-18.3.2023

INVITATION FMC Strbske Pleso (SVK) March_ 2023_230116_052059

Live timing , live data : https://my.raceresult.com/229110/participants

Zoznam prihlásených podľa štatovú / Nation List: 

Zoznam prihlásených OS/ Point list GS

Zoznam prihlásených SL / Point list SL

Výsledky : 16.3.2023 GS  celkom : GS_c Result , GS-B result , GS -A result

GS podľa kategorii: GS_c Result kat . GS-B result cat , GS -A result cat

Výsledky17.3.2023  SL1 : C SL1 results cat , B SL1 results cat , A SL1 results cat

Výsledky 18.3.2023 SL2 celkom: C SL2 results , B SL2 results , A SL2 results

SL2 podľa kategórii:C SL2 results cat , B SL2 results cat , A SL2 results cat

Archív článkov