SKI Masters Slovakia

Oficiálna stránka veteránov alpského lyžovania

Výsledky podujatí

Kalendár

jún 2024
Po Ut St Št Pi So Ne
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
videocom logo-microgate logo_sportiming liski

4.kolo ZSL SPMaO Polomka 10.-11.2.2024

10.2.2023 sobota SL4

SL4 Vysledky celkom; SL4 Vysledky Skupiny; SL4_Vysledky Spolu kategorie

10.2.2023 sobota poobede M-SR -SL5

MSR Vysledky Skupiny; MSR Vysledky Spolu kategorie

 

ZSL_propozicie_master_2023-24 hst polomka

ROZPIS PRETEKOV

 Všeobecné ustanovenia

Usporiadateľ LO HST POLOMKA – BUČNIK
Technické zabezpečenie LO HST POLOMKA – BUČNIK
Dátum 10-11.2.2024
Miesto Hlobišov
Prihlášky mjagercik@centrum.sk; online:  https://my.raceresult.com/271458/
Uzávierka prihlášok možnosť prihlásiť aj na mieste
Informácie mjagercik@centrum.sk
Prezentácia Hlobišov
Porada trénerov nie
Žrebovanie Po prezentácii
Ubytovanie, stravovanie Samostatne podľa podmienok v okoli prípadne Penzión Bučník, e-mail: bucnik@polomka.sk; mobil +421910954639,
Zdravotná služba Zabezpeči stredisko Hlobišov
Ceny Medaile a poháre
Upozornenie Pretekári a ostatní účastníci sa zúčastňujú pretekov na vlastné nebezpečie  a na vlastné náklady, Usporiadateľ nepreberá žiadnu zodpovednosť za úrazy a škody počas tréningu a pretekv. Usporiadateľ si vyhradzuje parvo na zmenu program v prípade nepriaznivých poveternostných podmienok. Za steratu štartovného čísla účtujeme 50 eur

Technické ustanovenia

Predpis Súťažný poriadok ZSL, FIS ICR
Disciplína 2 x SL
Kategórie A,B,C, OPEN
Štartovné 15 euro
Vleky Podľa cenníka / cca 15.- Eur/
Protesty Podľa pravidiel
Trať

Parametre trate

Hlobišov vrchná časť trate  štart    m.n.m.    cieľ m.n.m.
Vedúci časomiery a výsledkov Jaroslav Štancel / Sport Timing Slovakia s.r.o.

Výsledky online: www.skimasters.sk

Časový harmonogram

7:00 – 8:00 Pretentácia
8:30– 9:00 Obhliadka trate
9:30 Štart pretekov 1.kola SL
11:00 – 11:30 Obhliadka trate
11:45 Štart pretekov 2.kola SL
Poradie štartu C, B, A, OPEN
Vyhlásenie výsledkov V Nedeľu cca hodinu po štarte
Poznámky

Organizačný výbor

Predseda OV Ing. Marián Jagerčík
Riaditeľ pretekov Ing. Marek Tabernaus
Sekretár pretekov Zita Šuchaňová
Veliteľ trate Rado Šuchaň
Autor trate Milan Pošta
Veliteľ rozhodcov Rado Šuchaň
Vedúci časomiery Jaroslav Štancel
Hospodár Zita Šuchaňová
Technický delegát Pavel Krasuľa
Iné

Upravený kalendár ZSL SPMaO pre sezónu 2023/24

#kola Termín Disciplína Druh súťaže Organizátor Stredisko
1. 15.-17.12.2023 GS1.SL1, GS2 P-ZSL MaO AL TJ Vysoké Tatry Jurgow POL
2. 27.-28.1.2024 SL2, SL3 P-ZSL MaO AL TJ Družba Smrečany –Žiar Dolinky
3. 3.-4.2. 2024 GS3,GS4  P-ZSL MaO AL TJ Vysoké Tatry Bachledova
4. 10.-11.2.2024 SL4, SL5 P-ZSL MaO AL MSR Polomka Polomka
5. 2.-3.3.2024 GS5, GS6 P-ZSL MaO AL SC Dúbravka Mýto pod Ďumbierom
6. 15.-17.3.2024 SL6, SL7, GS7  P-ZSL MaO AL FMC TJ Vysoké Tatry Štrbské Pleso

Archív článkov